Warto być Członkiem PSIG!

Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza  inspiruje i wspiera wymianę pomiędzy polskimi i szwedzkimi przedsiębiorcami od 1999 r.  PSIG promuje Członków i ma na celu ułatwienie im działalności, zarówno na rynku szwedzkim jak i polskim oraz udziela informacji o możliwościach współpracy oraz sytuacji na rynkach obu krajów. Członkowie otrzymują cykliczny biuletyn dotyczący wydarzeń gospodarczych w Szwecji, na temat branżowych szkoleń oraz seminariów dotyczących polsko-szwedzkich relacji.

Nasi współpracownicy mają wieloletnie doświadczenie z rynku w Szwecji, posługują się swobodnie językiem szwedzkim.

PSIG organizuje spotkania biznesowe – obecnie online, których tematem są nie tylko sprawy dotyczące wymiany ze Szwecją, ale również zagadnienia ważne w działalności każdej firmy: gospodarcze i prawne, w tym zmiany w prawodawstwie szwedzkim, z dziedziny marketingu i finansów. W razie potrzeby pomagamy w negocjacjach  z kontrahentami szwedzkimi oraz ze związkami zwodowymi w Szwecji.

Istotnym elementem jest również możliwość kontaktów pomiędzy członkami Izby i wymiany doświadczeń z działalności w Szwecj oraz  wzajemne oferowanie swoich usług czy wyrobów.

Każdemu z przedsiębiorców, będącemu członkiem Izby zapewniamy miejsce w naszej witrynie internetowej wraz z odesłaniem na własną stronę internetową oraz upust na usługi, które świadczymy na zasadzie komercyjnej.

Na indywidualne zlecenia na zasadzie komercyjnej  zajmujemy się:

  •  pośrednictwem w wyszukiwaniu kontrahentów
  •  opracowaniem analiz i sprawozdań dotyczących istotnych dla naszych klientów zagadnień gospodarczych

Członkostwo w naszej organizacji oznacza możliwości działania na  atrakcyjnym rynku szwedzkim oraz kontakty zarówno biznesowe jak i towarzyskie.

Jeżeli zdecydują się Państwo przystąpić do Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej, prosimy przesłać wypełniony formularz deklaracji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zarówno mailowo jak i telefonicznie, psig@psig.com.pl, 58 – 7631469.

Zapraszamy!

Archiwa