Dlaczego warto być członkiem

Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza została powołana w 1999 roku by inspirować i wspierać wymianę pomiędzy polskimi i szwedzkimi przedsiębiorcami. Podstawowym zadaniem jest promocja naszych członków i ułatwianie im działalności, zarówno na rynku szwedzkim jak i polskim.

PSIG udziela informacji o możliwościach współpracy oraz sytuacji na rynkach obu krajów. Członkowie otrzymują cykliczny biuletyn dotyczący wydarzeń gospodarczych w Szwecji, na temat branżowych szkoleń oraz seminariach organizowanych dotyczących polsko-szwedzkich relacji. Uczymy jak negocjować z kontrahentami szwedzkimi, często wspieramy ich w tych negocjacjach.

PSIG organizuje spotkania biznesowe – obecnie online, których tematem są nie tylko sprawy dotyczące wymiany ze Szwecją, ale również zagadnienia ważne w działalności każdej firmy: gospodarcze i prawne, z dziedziny marketingu i finansów.

Istotnym elementem jest również możliwość kontaktów pomiędzy członkami Izby wymiany doświadczeń z działalności w Szwecji, a nawet wzajemne oferowanie swoich usług czy wyrobów.

Każdemu z przedsiębiorców, będącemu członkiem Izby zapewniamy miejsce w naszej witrynie internetowej wraz z odesłaniem na własną stronę internetową oraz upust na usługi, które świadczymy na zasadzie komercyjnej.

Ponadto na indywidualne zlecenia firm zajmujemy się:

1. pośrednictwem w wyszukiwaniu kontrahentów

2. opracowaniem analiz i sprawozdań dotyczących istotnych dla naszych klientów zagadnień gospodarczych

Członkostwo w naszej organizacji oznacza nowe możliwości działania na jakże chłonnym i atrakcyjnym rynku szwedzkim oraz kontakty zarówno biznesowe jak i towarzyskie.

Jeżeli zdecydują się Państwo przystąpić do Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej, proszę przesłać wypełniony formularz deklaracji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zarówno mailowo jak i telefonicznie, psig@psig.com.pl, 58 7631469.

Zapraszamy!

Archiwa