Zapraszamy do grona Członków PSIG:

Obecna sytuacja na świecie znacznie wpływa na preferencje dotyczące kontaktów gospodarczych. Zauważamy wzrost zainteresowania szwedzkich podmiotów polskim rynkiem oraz utrzymuje się chęć polskich przedsiębiorców do podjęcia działalności na szwedzkim rynku.

Znajomość prawa i przepisów panujących na szwedzkim rynku – to podstawa założenia działalności w Szwecji.  Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza informuje o sytuacji na rynkach obu krajów oraz oferuje upusty na indywidualne usługi przy zakładaniu i prowadzeniu działalności na rynku szwedzkim lub polskim. Nasi eksperci podejmują się również mediacji i porad z zakresu prawa oraz pomagają w negocjacjach  z kontrahentami szwedzkimi i związkami zawodowymi w Szwecji. Wymiana ze Szwecją oraz zagadnienia ważne w działalności każdej firmy: gospodarcze i prawne, w tym zmiany w szwedzkim prawie dotyczącym podatków są tematem naszych cyklicznych seminariów, ostatnio głównie online.

Członkowie PSIG otrzymują cykliczny biuletyn dotyczący wydarzeń gospodarczych w Szwecji, na temat branżowych szkoleń oraz spotkań dotyczących polsko-szwedzkich relacji. Każdemu Członkowi zapewniamy miejsce w naszej witrynie internetowej wraz z odesłaniem na własną stronę www.

Mamy wieloletnie doświadczenie z pracy na szwedzkim rynku, znamy dobrze realia panujące w Szwecji i stale trzymamy rękę na pulsie, tak by szybko reagować na zmiany oraz posługujemy się swobodnie językiem szwedzkim, co jest bardzo pomocne w kontaktach ze szwedzkimi kontrahentami.

Przykłady indywidualnych zleceń na zasadzie komercyjnej :

  • rejestracja spółek w Szwecji oraz z pomocą prawników także w Polsce
  • formalności dotyczące pracowników
  • pośrednictwo w wyszukiwaniu kontrahentów
  • opracowanie analiz i sprawozdań dotyczących istotnych dla naszych klientów zagadnień gospodarczych

Istotnym elementem jest również możliwość kontaktów pomiędzy członkami Izby i wymiany doświadczeń z działalności w Szwecji oraz  wzajemne oferowanie swoich usług czy wyrobów. Jeżeli zdecydują się Państwo przystąpić do Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej, prosimy przesłać wypełniony formularz deklaracji lub skontaktować się na adres: psig@psig.com.pl

Zapraszamy!

w imieniu PSIG

Magdalena Pramfelt, Prezes PSIG

foto , strona nr 1: Henrik Trygg/ Imagebanksweden.se

Archiwa