Strategie zabezpieczeń walutowych/hedging zaprasza Ebury – 12 marca webinar Akademii Ebury

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w najnowszej edycji Akademii Ebury, która skupi się na realnych przykładach zastosowania strategii zabezpieczeń walutowych, znanych jako hedging. Ebury – Członek Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej zaprasza na darmowy webinar 12 marca o godz. 10.00. Link znajdą Państwo poniżej. Zachęcamy do dołączenia do  webinaru, aby zobaczyć, w jaki sposób zarządzanie ryzykiem walutowym może wpłynąć na stabilność finansową i wzrost konkurencyjności Państwa firmy na rynkach międzynarodowych.

Celem spotkania jest pokazanie skutecznych narzędzi do ochrony finansów przed nieprzewidywalnymi zmianami kursów walut. Chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą o tym, jak zarządzać finansami firmy, aby zmniejszyć ryzyko związane z różnicami w kursach. Spotkanie to jest połączeniem nauki i praktycznych wskazówek. Posłużymy się przykładami z ostatnich miesięcy, by pokazać, jak strategie hedgingowe działają w rzeczywistości, na podstawie aktualnych kursów

Podczas webinaru Akademia Eubry omówi:

  • Co się aktualnie dzieje na rynku walutowym,
  • Jakie narzędzia pomagają chronić przepływy pieniędzy w różnych walutach,
  • Jakie strategie można stosować, aby zmniejszyć ryzyko walutowe,
  • Jakie są dobre praktyki i przykłady z życia firm w Polsce.

Szczegóły:

 Data: 12 marca

Godzina: 10:00

Miejsce: webinar na platformie ZOOM

Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Aby wziąć udział, prosimy o rejestrację poprzez kliknięcie w link, który znajdziecie Państwo poniżej: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_SneCzYs7RDWsfrqYBHArGw.

Ebury czeka na Państwa z niecierpliwością, nie przegapcie tej szansy na zdobycie praktycznej wiedzy, która jest na wagę złota w dzisiejszym świecie finansów międzynarodowych.

 

Archiwa