EKOINBUD

Ekoinbud

Spółka Ekoinbud zdobywa zaufanie i referencje wielu wymagających klientów już od 1998 roku. Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się znaczącymi nagrodami, które są dowodem na to, iż marka Ekoinbud jest tożsama z rzetelnym, fachowym wykonaniem prac z zakresu usług budowlanych, remontów i renowacji.

Zdjęcie użytkownika Ekoinbud Firma Budowlana.

BUDOWNICTWO
Ekoinbud oferuje szeroki wachlarz usług budowlanych zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca prac. Realizujemy zamówienia na m.in.: wysokospecjalistyczne prace konstrukcyjne, podnoszenie stropów i dachów z zastosowaniem unikalnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Kompleksowo podejmujemy się zleceń na projekty deweloperskie zarówno dla klientów instytucjonalnych jaki i indywidualnych.

Budujemy również domy energooszczędne.

REMONTY
Ekoinbud przyjmuje zlecenia na kompleksowe remonty całych budynków, remonty elewacji, prace malarskie, a także tynkowanie oraz termomodernizację. Ponadto wykonuje remonty stropów i remonty więźby dachów, prace dekarskie, również na najwyższej klasy obiektach zabytkowych. Wykonuje także izolacje fundamentów we wszystkich technologiach – poziome, pionowe, metodą iniekcji krystalicznej.

 

Ekoinbud od początków działalności jest firmą prężnie działającą, elastycznie i odważnie dostosowującą swoje usługi do potrzeb rynku. To co wyróżnia naszą firmę to kompleksowe prace budowlane powiązane również z pracami konserwatorsko-renowacyjnymi przy wykorzystaniu możliwie najnowszych technologii i rozwiązań.

 

Do każdej realizacji podchodzimy z wielką starannością, dobierając najlepszych fachowców z danej dziedziny. Dzięki temu nasze dotychczasowe dokonania są naszą dumą a tematyka remontowo-budowlana nie ma przed nami tajemnic.

 

Więcej informacji na: ekoinbud.pl

 

Archiwa