NORDBYGG/ Sztokholm oraz wizyta w Karlskronie

Szanowni Członkowie PSIG!

  • Najważniejsze i najciekawsze spotkanie budowlane w tym roku w Szwecji powróciło!  Przypominamy o Targach budowlanych NORDBYGG, 26-29 kwietnia, odbywających się na Międzynarodowych Targach w Sztokholmie. Prosimy o zapoznanie się z załączoną informacją oraz zaproszeniem na konferencję organizowaną przez Miasto Sztokholm dla przedsiębiorstw z branży konstrukcyjnej, gdzie będzie można zasięgnąć informacji również w j.polskim.

Jednocześnie miło na przedstawić zaproszenie w imieniu DFM Doors, naszego Członka na stoisko firmy Stand:C16:20.

NORDBYGG to największe w Skandynawii miejsce spotkań branży budowlanej i nieruchomości, które co dwa lata przyciąga około 48 000 odwiedzających z sektora budowlanego w Szwecji, ze Skandynawii, krajów bałtyckich i Europy. Zapisy na targi odbywają się internetowo przez formularz, link do formularza jest w j. angielskim. www.nordbygg.se

Zaproszenie

podczas Targów NORDBYGG 26 kwietnia w godz. 13.00-17.00 na:

konferencję adresowaną do firm branży konstrukcyjnej i dostawców materiałów już działających lub chcących wejść

na publiczny rynek branży konstrukcyjnej w Szwecji.

Program zawiera przedstawienie planowanych projektów budownictwa publicznego w Sztokholmie oraz informacje o procesie zamówień publicznych. Będzie także można posłuchać doświadczeń przedsiębiorstw, które pozyskały kontrakty na szwedzkim publicznym rynku oraz i skorzystać z ekskluzywnej możliwości spotkania decydentów z pięciu miejskich spółek zajmujących się budownictwem. Udział w konferencji jest darmowy, zgłoszenia prosimy kierować przez podany niżej link.

Organizatorzy: Invest Stockholm wraz z publicznymi deweloperami Miasta Sztokholm : Familjebostäder, SISAB, Stockholmshem i Svenska bostäder.

Informujemy również o  wizycie do Karlskrony w dniu 22 kwietnia.

Wizyty u naszych sąsiadów są wieloletnią tradycją, do której powracamy po czasie pandemii. Planujemy spotkanie w Wydziale ds. gospodarki Miasta oraz w Parku Technologicznym. Podróż odbędzie się promem STENA LINE z Gdyni 21 kwietnia, powrót 23 kwietnia. Chętnych, którzy zechcą dołączyć prosimy o kontakt z Biurem Izby psig@psig.com.pl

 

Archiwa