Duma Pomorza : bursztyn – Targi AMBERIF AUTUMN 23 – Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza jest partnerem wydarzenia. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Bursztynu i Biżuterii AMBERIF AUTUMN 2023, które odbywają się w dniach 26-28 października 2023 roku w AMBEREXPO w Gdańsku. www.amberif.pl

📯 You are welcome to participate in the AMBERIF AUTUMN 2023 International Fair of Amber and Jewellery, which will take place from 26-28 October 2023 at AMBEREXPO in Gdańsk. The autumn edition of the event will be held on 26-28.10.2023, traditionally we will meet at the AMBEREXPO Exhibition and Congress Center in Gdansk.
The fair is an excellent opportunity for all industry professionals to meet, exchange knowledge and discover the latest trends and innovations in the field of amber and jewellery.

Targi są doskonałą okazją dla wszystkich profesjonalistów branży, aby spotkać się, wymienić wiedzą i odkryć najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie bursztynu i biżuterii.

Dzień 26/10 już minął a oto program pozostałych dni:

27.10.2023 – piątek

12:00 -12:30 Pierwsze kroki na Amazonie. Jak zacząć sprzedaż na europejskich marketplace’ach? – Damian Wiszowaty — ekspert sprzedaży na Amazonie, oraz CEO Gonito.

Jak rozpocząć sprzedaż na Amazonie? W jaki sposób wystawiać oferty? O czym warto pamiętać, a czego zdecydowanie unikać? Dowiedz się wszystkiego o tym, jak sprzedawać na Amazonie i zacznij już dziś przygotowania.

Agenda:

 • Początki na Amazonie, czyli jak zarejestrować się jako sprzedawca
 • Czego nie robić? Błędy, których lepiej unikać
 • Przygotowania do rozpoczęcia sprzedaży w pigułce
 • Od którego europejskiego rynku zacząć sprzedaż za granicę?

WYSTAWY: (26-28.10.2023)

 • Wystawa „Traces in time | Ślady czasu” prezentująca biżuterię z bursztynem bałtyckim autorstwa Miriam Arentz – organizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników – strefa Chill-out – hala A
 • Wystawa „Upadek Faetona” prezentująca biżuterię z bursztynem studentów i dydaktyków wrocławskiej ASP inspirowaną mitem o upadku Faetona – organizator ASP Wrocław – hala A, stoisko A.319
 • Strefa Start-Up – strefa młodych projektantów- hala A
 • Strefa Napraw – hala A, stoisko A.123
 • Pokaz szlifowania bursztynu – z udziałem publiczności  – A.123
 • Wystawa nagrodzonych prac konkursu AMBERIF SELECTION – hala A
 • Wystawa sukien z Ogólnopolskiego Konkursu Modowego „Czarne na białym” im. Jagody Komorowskiej dla młodych projektantów – uczniów szkół średnich – ogólnokształcących i artystycznych. Konkurs został zorganizowany przez Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Mydlarskiego w Gdańsku oraz Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. adm. Józefa Unruga w Gdańsku. – hala A

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

27.10.2023, godz. 19:00

Wernisaż wystawy: Cenecka 93 23. 30 lat pracy twórczej
Dom Uphagena, ul. Długa 12

AMBERIF DESIGN AWARD

Miło nam zaprezentować temat 27 Międzynarodowego Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem AMBERIF DESIGN AWARD 2023.

Symbol nadziei

Noszenie biżuterii przynosi nadzieję. Z jednej strony biżuteria wzmacnia naszą psychikę. Komunikuje naszą osobistą odwagę i wspiera nas w zajmowaniu konkretnego stanowiska. Symbole nosimy w sposób, który daje nam nadzieję na przezwyciężenie naszych wewnętrznych słabości. Dzięki biżuterii możemy również uzbroić się do gotowości na kryzysy, które pochodzą z zewnątrz, a obecnie silnie wpływają na nasze życie i mu zagrażają.

Z drugiej strony biżuteria daje możliwość czerpania siły z zewnątrz. Poprzez noszony symbol, będący formą porozumiewania się z innymi, wzmacnia w nas nadzieję, że nie jesteśmy sami. Wykonana z ciepłego materiału, jakim jest bursztyn, wspiera nas niczym amulet – nawet w przypadku trudności zdrowotnych. Umacnia nas pomimo naszej wrażliwości i daje nam siłę do przezwyciężania lęków. Jest promieniem nadziei emanującym ze środowiska osobistego na społeczne i polityczne. Jak wygląda biżuteria, która daje dziś nam nadzieję, wzmacnia nas w kryzysach i pomaga przez nie przejść?

Termin nadsyłania zgłoszeń: 1.02.2024

Obrady Jury: 5-6.02.2024

Wręczenie nagród odbędzie się podczas AMBERIF Spring (21-23.03.2024)

Archiwa