BALTEXPO 2023, zapraszamy do odwiedzin stoiska SAAB

BALTEXPOBALTEXPO 2023 – zapraszamy do odwiedzin stoiska SAAB, Członka naszej Izby ( stoisko 39.B), 10-12 października, Polsko-Szwedzka Izba patronuje wydarzeniu. Szwedzka firma SAAB jest wiodącym globalnym dostawcą produktów, rozwiązań i usług w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa,  w tym producenta min. najnowocześniejszego na świecie okrętu podwodnego typu A26 Blekinge, to okręt podwodny nowej generacji zaprojektowany do działania na wszystkich oceanach, w szerokim spektrum środowisk konfliktowych. Polska i Szwecja dzielą wspólną wizję dotyczącą zapewnienia bezpieczeństwa na Morzu Bałtyckim.
Operacje podwodne wiążą się z szerokim zakresem wyzwań, które wymagają pojazdów o wielozadaniowych możliwościach i najnowocześniejszej technologii. Saab posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie.  Pojazdy podwodne są wykorzystywane zarówno w sektorze komercyjnym, jak i morskim. Saab właśnie otrzymał od Polski zamówienie na dodatkowe systemy Double Eagle SAROV.SAROV może być wykorzystywany do wykrywania, klasyfikacji i identyfikacji, a także do usuwania min. Więcej inforamcji nt. produktów SAAB: BALTEXPO_2023_SAAB

Zapraszamy na targi BALTEXPO w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w Gdańsku. Tu właśnie gromadzą się kluczowi gracze z branży morskiej, sektora offshore i morskiej energetyki wiatrowej oraz sektora militarnego służącego potrzebom Marynarki Wojennej, aby wspólnie kreować przyszłość polskiej gospodarki morskiej.

BALTEXPO stanowi unikalną okazję do nawiązania strategicznych kontaktów biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń z ekspertami branży, a także do zainspirowania się najnowszymi trendami i technologiami. Tu można spotkać się, porozmawiać i wziąć udział w panelach z ekspertami branży morskiej, które skierowane są do przedsiębiorców, jak i dla osób związanych z gospodarką morską.

Przed nami największe wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone gospodarce morskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowym programem wydarzenia 40 edycja targów BALTEXPO oraz do dokonania rejestracji na oficjalnej stronie targów:

https://baltexpo.eu/

https://baltexpo.eu/zostan-odwiedzajacym/

https://baltexpo.eu/zostan-wystawca/

BALTEXPO_2023_SAAB

Archiwa