Orły Pomorza przyznane, dwa dla Członków PSIG

An-Elec i Port Gdynia otrzymały  nagrodę z rąk, również nagrodzonego w tegorocznej edycji, Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

Orły Pomorza odebrali w Dworze Artusa w Gdańsku Prezesi Andrzej Syldakt i Adam Meller.

Image may contain: 13 people, people smiling, people standing and suitPort Gdynia – obecnie jest nowoczesnym portem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze ładunków drobnicowych, w tym głównie zjednostkowanych, przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro, w oparciu o sieć połączeń multimodalnych z zapleczem, regularne linie żeglugowe bliskiego zasięgu oraz połączenia promowe.

An-Elec – przedsiębiorstwo jest znaczącą firmą w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Skupia się na procesie projektowania, budowy i testowania rozdzielnic elektrycznych. Posiada certyfikat bezpieczeństwa VCA, który umożliwia realizacje projektów z branży budowlanej, montażowo-instalacyjnej, maszynowej, transportowej, mechanicznej, elektrycznej, chemii, petrochemii oraz oczyszczalniach i firmach remontowych na terenie krajów UE.

Orzeł Pomorski to plebiscyt organizowany przez redakcję Magazynu Pomorskiego,  którego prezesem jest Grażyna Wiatr.  Jego czytelnicy wybierają firmy lub osoby, które ich zdaniem są najlepsze, mają ciekawe inicjatywy i wyróżniają się swoimi działaniami w biznesie, kulturze, nauce, działalności społecznej lub sporcie. Laureatami zostają ludzie nie tylko wyjątkowi i zasłużeni, ale też tacy, którzy potrafili dzielić się swoimi sukcesami z innymi. Doceniani są przedsiębiorcy aktywni, kreatywni, pomysłowi i przebojowi. Tacy, którzy stanowią siłę i energię, niosą pozytywne przemiany i dzięki którym nasz region rozwija się dynamicznie i zapewnia atrakcyjną i przyjemną przestrzeń do życia. Patronat nad plebiscytem sprawuje marszałek województwa pomorskiego – Mieczysław Struk.

mlodagdynia.pl, FB Grażyna Wiatr

Archiwa