GFKM – oferta

Pełna oferta GFKM: WWW.GFKM.PL

Spotkanie Klubu Absolwentów MBA GFKM
12 kwietnia − Warszawa
Gorąco zapraszamy absolwentów MBA na spotkanie Klubu Absolwentów MBA GFKM w Warszawie! Nowe media w rękach menedżerów są istotnym elementem dbania o wizerunek. W jaki sposób zarządzać komunikacją marki lub firmy? Czym jest tabloidyzacja mediów? Jak budować skuteczny przekaz? Prelegentką jest absolwentka MBA BCC − Małgorzata Kozieł.

Spotkanie Klubu Absolwentów GFKM
20 kwietnia − Gdańsk
Zapraszamy na prelekcję Wojna o talenty, którą poprowadzi Wojciech Parteka. W wielu organizacjach brakuje dobrych liderów. O najlepszych walczy się z konkurencją. Mimo sprawdzonych modeli kompetencyjnych, działy HR sięgają na zewnątrz firmy w poszukiwaniu talentów. Czy możemy uniknąć poszukiwania talentów? Czy możemy stworzyć fabrykę talentów? Czy mamy na to czas?

Relacja ze spotkania Klubu Absolwentów MBA GFKM
Zobacz zdjęcia z wyjątkowego spotkania Klubu Absolwentów GFKM. Anna Macnar, prelegentka, opowiadała o szóstym zmyśle technologicznym pokolenia Y, o dialogu z młodszym pokoleniem, ich oczekiwaniach i potrzebach. Lepsze zrozumienie pokolenia X, Y, Z to lepsze zarządzanie firmą!

Dni Otwarte Studiów Executive MBA
8 i 24 kwietnia Gdańsk
Dołącz do zajęć studiów MBA. Udział w nich to szansa, by zadać nurtujące pytania i poczuć atmosferę kreatywnej pracy. W przerwie na kawę spokojnie porozmawiasz z wykładowcą lub studentami Executive MBA. Przyjdź i dołącz!

Joanna Bartoszewicz − absolwentka Executive MBA
Absolwentka programu Executive MBA, Administration Manager w firmie Procam Polska Sp. z o.o., opowiada o swoich wrażeniach i doświadczeniach związanych ze studiowaniem.

OneMBA | The truly global executive MBA
Warszawa
OneMBA to 98 top menedżerów z całego świata. W ramach studiów OneMBA, studenci z 5 czołowych uczelni odbywają kilku dniowe sesje wyjazdowe do jednej z nich.
W ramach tygodnia europejskiego uczestnicy odwiedzili Polskę, by poznać zasady rządzące biznesem i możliwości globalnego rozwoju. GFKM współorganizowało wydarzenie wraz z RSM Erasmus University.

Najbliższe szkolenia:

10-11.04.2017 Twoja Marka Osobista (Personal Branding)
20-22.04.2017 Skuteczne Motywowanie w Praktyce
20-22.04.2017 Rachunkowość Zarządcza
22-23.04.2017 Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
25.04.2017 Zarządzanie Wielokulturowym Zespołem
11-13.05.2017 Ocena i Analiza Procesów Inwestycyjnych w Przedsiębiorstwie

Archiwa