Spotkanie :Sieć G5, znaczenie i rozwój sieci w Polsce i na świecie, 12.10.20 online

Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie: 

Sieć G5, znaczenie i rozwój sieci w Polsce i na świecie 

12 października o godz.12.00 w trybie online na platformie Microsoft Teams.

Naszymi Gośćmi będą przedstawiciele Ericsson Polska : szef Ericsson Polska Martin Mellor, ( Country Manager for Poland), który wprowadzi nas w temat oraz  dyrektor Marcin Sugak,  (Critical and Managed Infrastructure CU Northern & Central EuropeMA Europe & Latin America), który przedstawi kwestie związane z rozwojem sieci G5 w Polsce, znaczenie i bezpieczeństwo sieci G5.

Zgłoszenia na spotkanie prosimy przesyłać na adres: psig@psig.com.pl do dnia 11.10. Zgłoszone osoby otrzymają kody do rejestracji na platformie Microsoft Teams.

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zrównoważonych społecznościach na całym świecie.

Oferta firmy obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów.

Działa w 180 krajach i zatrudnia ponad 115 000 pracowników. Ericsson założony w 1876 roku przez Larsa Magnusa Ericssona ma centralę w Sztokholmie. W 2015 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 246,9 mld SEK. Ericsson jest notowany na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy również Członków Pracodawców Pomorza

Extranet Pracodawców Pomorza

Archiwa