Nowe oferty od GFKM

Studia Nowej Generacji

Studia myMBAexperience wytyczają nowe kierunki i rewolucjonizują dotychczasowe pojęcie MBA.MyMBAexperience to proces. Od momentu przystąpienia do programu wspieramy rozwój uczestnika wykorzystując odpowiednio dobrane narzędzia oraz indywidualne ścieżki rozwoju.

Więcej na: mymbaexperience.pl.

Podsumowanie Akademii Młodego Lidera

5-dniowe warsztaty Akademii Młodego Lidera, we współpracy z Inkubatorem Starter, dobiegły końca. Spośród ponad 60 zgłoszeń wyłoniliśmy 18 liderów, którzy rozwijali kompetencje menedżerskie. Akademia dała możliwość poznania innych liderów i wymiany doświadczeń. Zobacz zdjęcia!

Więcej na: sites.google.com

Klub Absolwentów MBA GFKM − 21 września

Zamiast zgadywać myśli, możemy je zbadać i stworzyć „mapę drogową” pracownika lub całego zespołu. Dzięki metodzie MindSonar® lider, coach, trener wzmacnia korzystne strategie myślenia i precyzyjniej wspiera zespół w osiągnięciu celu. Dowiedz się więcej i zapisz się − liczba miejsc ograniczona!

Więcej na: https://gfkm.pl

MyMBAexperience − wywiad

Czym jest program myMBAexperience? Czym różni się od pozostałych programów? Który program MBA wybrać?
Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w wywiadzie z dr. Przemysławem Wajdą, Dyrektorem Programu MBA.

Więcej na: www.mbaportal.pl

Gdańsk Business Week

W lipcu 2017 roku, 100 osobowa grupa uczestników wzięła udział w kilkudniowych warsztatach pod okiem mentorów i menedżerów z Polski i USA. Między innymi Wojciech Parteka oraz Beata Bednarczyk wspierali młodzież w decyzjach biznesowych. Organizatorem wydarzenia jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

Więcej na: gfkm.pl

Certyfikacja MindSonar pod skrzydłami GFKM

MindSonar® to system używany na całym świecie, w biznesie i sporcie. To metoda badania systemów wartości ludzi, ich hierarchii wartości oraz stylów myślenia w kontekście. To pierwsze narzędzie psychologiczne dokonujące pomiaru sposobu myślenia osób w konkretnych sytuacjach. Certyfikacja MindSonar® jużw GFKM! Dla menedżerów i specjalistów HR.

Więcej na: gfkm.pl

Archiwa